Difference between revisions of "Leo Armor"
From Tales of Luminaria Wiki
Line 6: | Line 6: | ||
!Charge | !Charge | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" |[[File:AcademyUniformLeo.png|80px|centre]]Academy Uniform | | style="text-align:center;" |[[File:DailyWearLeo.png|80px|centre]]Daily Wear (Leo) | ||
|[[File:ThreeStar.png|50px|centre]] | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" |[[File:AcademyUniformLeo.png|80px|centre]]Academy Uniform (Leo) | |||
|[[File:FourStar.png|50px|centre]] | |[[File:FourStar.png|50px|centre]] | ||
|'''Name:''' Beast King Thrust | |'''Name:''' Beast King Thrust | ||
Line 17: | Line 23: | ||
|2000% | |2000% | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" |[[File:BlazeFormalDressLeo.png|80px|centre]]Blaze Formal Dress | | style="text-align:center;" |[[File:BlazeFormalDressLeo.png|80px|centre]]Blaze Formal Dress (Leo) | ||
|[[File:FiveStar.png|50px|centre]] | |[[File:FiveStar.png|50px|centre]] | ||
|'''Name:''' Claw and Fang Slash | |'''Name:''' Claw and Fang Slash |